תרגום טקסט

אפליקציית תרגום טקסט זו לקוחה מאתר קוף ומבוססת על מילון גוגל טרנסלייט העולמי המאפשר תרגום של קטעי טקסטים שלמים במגוון שפות. בניגוד לאתר מילונים ידועים אחרים כגון מילון מורפיקס ומילון בבילון – גוגל טרנסלייט מתרגם שורות שלמות ולא רק מילים בודדות.

בעבר תרגום טקסט היה למטלה אשר הצריכה תרגום מילה במילה בעזרת מילוני עבי כרך או בעזרת שירותי תרגום מקצועיים (ויקרים). עם התקדמות עידן האינטרנט פותחו תוכנות שונות לתרגום אונליין של מילים, ביטויים ואף טקסטים שלמים- כגון תוכנת גוגל טרנסלייט – אשר הקלו מאוד על מטלת התרגום.

תרגום טקסט חופשי

גוגל טרנסלייט הינו מילון רב לשוני אשר מאפשר תרגום בין שפות רבות כגון: מתרגם מעברית לאנגלית, רוסית, ערבית, ספרדית, צרפתית, סינית ועוד. כמו כן, בניגוד לאתרים המציעים שירותי תרגום תוכן מקורי ואתרים המספקים הורדת תוכנות תרגום שונות – גוגל טרנסלייט הינו אתר המאפשר תרגום טקסט חופשי ללא תשלום וללא כל צורך בהורדת תוכנה מיוחדת למחשב.

תרגום טקסט של אתרים שלמים

בתרגום גוגל באתר קוף לעשות תרגום אתרים באינטרנט וזאת באמצעות הכנסת כתובת האתר בשורת התרגום. 
בנוסף לכך. בעזרת תוכנת תרגום זו (אונליין) ניתן לבצע מספר פעולות נוספות כגון: ספירה של המילים במסמך, שינוי ועריכת מסמכים בצורות שונות ועוד.

כל שעליכם לעשות הוא להכניס את כתובת האתר לשורת החיפוש ולאחר מכן לבחור בפעולה הרצויה: תרגום/ספירת מילים/עריכה/שינוי ולבחור את השפה ממנה נרצה לתרגם ואת השפה אליה נרצה לתרגם את הטקסט הנתון.