שנה צבע:
60% 70% 80% 90% שנה גודל פונט:
לינקיאדה

יוטיוב

לא זמין
לא זמין

מנוע חיפוש יוטיוב המכיל סרטים, שירים ומוזיקה של מזמרים בארץ כאייל גולן לשירים של אמנים בחו"ל, כמו כן ניתן לצפות בתוכניות שונות דוגמת כמעט מלאכים, הישראלי הסרטונים באתר יוטיוב משודרים און ליין באיכות גבוהה. חלק מהסרטונים נמצאים ברשת האינטרנט אך ביוטוב אינם ניתנים להורדה.

אתר יוטיוב הוקם במטרה לאפשר שיתוף וצפייה בסרטונים שונים כגון סרטים וקליפים של זמרים מן הארץ ושל אמנים מכל העולם. הסרטונים באתר יוטיוב משודרים און ליין 24/7 באיכות גבוהה. כיום מהווה האתר כמנוע החיפוש השני בגודלו – לאחר מנוע החיפוש של גוגל – אשר גם בעזרתו ניתן למצוא סרטונים מאתר יוטיוב בתוצאות החיפוש.

האתר מאפשר לכל אדם, אשר נרשם למערכת, לעלות סרטונים שונים אשר בעצמו- בין אם אלו סרטונים ביתיים, מצגות בליווי מוסיקה ועוד.

עקב אפשרות העלאת קבצי אודיו וסרטונים על ידי כל אדם מרחבי העולם הנרשם למערכת האתר- אנשים פרטיים ובעלי עסקים החליטו "לנצל" אפשרות זו לתועלתם האישית.
אנשים רבים מצלמים עצמם במצלמות ביתיות ועורכים סרטונים קצרים למען חשיפה עצמית ברמה עולמית. חלקם אף מצליחים בכך מאוד והופכים מאנונימיים למפורסמים- כגון הזמר הצעיר ג'סטין ביבר אשר החל את דרכו בהעלאת סרטונים ביתיים שלו לאתר יוטיוב וכיום הינו זמר מפורסם בכל העולם.

כמו כן, אפשרות העלאת קבצי אודיו וקבצי ווידאו על ידי כל החפץ בכך מעניקה לבעלי אינטרסים שונים- כגון ארגונים ועמותות ולבעלי עסקים לעלות תכנים לחשיפה נוספת והעברת מידע לקהל הרחב ואף לפתוח ערוץ פרטי לשיתוף הקבצים שלהם.

חיפוש ביוטיוב

החיפוש באתר יוטיוב הינו פשוט- כל שעליכם לעשות הוא להקליד את מילה/ביטוי לחיפוש ולאחר מספר שניות יתקבלו כל התוצאות התואמות למילות החיפוש – על פי תיוג הקבצים השונים באתר בעזרת מילות מפתח.
צפייה מהנה.