שנה צבע:
60% 70% 80% 90% שנה גודל פונט:
לינקיאדה

אינדקס אתרים

דף הבית שלי הוא אינדקס זה הדבר הראשון שאני רואה כאשר אני מדליק את המחשב. לכל אחד מאיתנו יש דף בית כזה או אחר: יש כאלה שאוהבים לפתוח את היום עם אתר ספורט ואחרים שדווקא עם אינדקס המכיל את הקישורים שהם הכי אוהבים. באתרי אינדקס ניתן ליהנות מכל העולמות וכל זה במחי קליק אחד על האייקון של האתר המבוקש. נשמע פשוט מידיי? תנסו ולא תתחרטו. בין אתרי האינדקס השונים ניתן למצוא את לינקיאדה, לינק פור יו, אום, ליסטה, קפה, לעניין, דף הבית של גוגל,נט וייבז ורבים טובים אחרים.

אינדקס אתרים לינקיאדה

לינקיאדה הנו אתר בית אידאלי של שנות ה-2000, מכיל בתוכו מלבד קישורים מובילים לאתרים בישראל ובעולם, אפליקציות מתקדמות כמו הוספת קישורים למועדפים באתר שנשמרים באתר וניתנים אף לשיתוף ברשת בתוך הפרופיל של הרשומים באתר.
כמו כן ניתן ליצור דף בית דינמי עם אפליקציות שונות ומגוונות בו ניתן לקבוע את המבנה של דף הבית שלך בתצורה שאתה אוהב.

לינק פור יו- דף הבית שלך

לינק פור יו הנו אתר שבאמצעותו ניתן להגיע לכל מקום וכל כתובת באמצעות קליק אחד על העכבר. אתם מעוניינים בבית מרקחת קרוב או בתוצאה של משחק הכדורסל מליל אמש? קליק אחד על האייקון המבוקש ומיד תקבלו את כל הפרטים.

אום - omm

אתר האינדקסים אום מאגד עשרות רבות של אתרים אשר יעזרו לכם למצוא את מה שאתם מחפשים. אתם רוצים לצאת הלילה ומחפשים מקום טוב לצאת אליו? באתר האינדקסים אום תמצאו לא אתר אחד אלא מספר אתרים תחת הקטגוריה לילה שיעזרו לכם למצוא בקלות ובמהירות את המקום המבוקש.

אינדקס ליסטה

אתר האינדקס ליסטה מאפשר לכם גישה נוחה יותר לשלל האתרים הנמצאים ברשת. באמצעות ליסטה תוכלו לקדם את האתר שלכם חינם ובצורה יעילה. האתר ליסטה מתגאה במנוע חיפוש חדשני ומעודכן וכיום אלפים רבים של גולשים משתמשים בשירותיו.

קפה עמוד הבית

מי מאיתנו לא אוהב להתעורר עם קפה חם ומהביל? אתר האינדקסים קפה מציע לכם להתעורר בבוקר עם האתר האהוב עליכם. באמצעות אייקונים רבים של אתרים מכל הסוגים וכל הגוונים תוכלו להפוך את הבוקר שלכם לבוקר של קפה כפול. גם ליהנות מקפה חם וגם לקרוא בקפה את מה שמעניין אתכם.

לעניין פורטל

לעניין הנו אינדקס או פורטל אתרים ששם לו למטרה להפוך את חייכם לנוחים יותר. באמצעות לעניין תוכלו להיות נגישים לכל אתר שתרצו ברשת. אם אתם חובבי ספורט תוכלו לקבל מספר אתרי ספורט המאוגדים להם יחד, אם דווקא תרבות היא מה שמעניינת אתכם תוכלו ליהנות משפע של אתרים בנושאי תרבות וצריכה.