שנה צבע:
60% 70% 80% 90% שנה גודל פונט:
לינקיאדה

דף בית - הסוגים השונים

כיום, כולנו רוצים את הדברים נגישים, בצורה מהירה וקלים לתפעול. ישנם מספר אתרים כמו: לינק פור יו, אום, ליסטה, קפה, לעניין, שימושון  ועוד אשר בעזרתם תוכלו להפוך את דף הבית שלכם למקום נגיש,זמין והכי חשוב תוכלו למצוא כל דבר תוך פרק זמן קצר מאוד.

היתרון הגדול בשימוש באתרים אלו נעוץ בעובדה שאתם לא צריכים לחפש בגוגל או להקליד את כל הכתובת של האתר אלא פשוט מאוד ללחוץ פעם אחת על האייקון של האתר ואתם כבר בפנים. היתרון הגדול באתר כמו למשל לינק פור יו טמון בעובדה שברגע שהדלקתם את המחשב אתם כבר מחוברים למעשה לכל מקור מידע אפשרי ברשת.

אתם רוצים לגלוש בוואלה או לחפש את בית המרקחת הקרוב למקום מגוריכם? אין שום בעיה, בעזרת אתרים כמו לינק פור יו,קפה, ליסטה, אום, שימושון ולעניין תוכלו להגיע לכל מקום ולקבל כל מידע שרק תרצו במרחק קליק אחד.

דף הבית שלנו הוא הדבר הראשון שאנחנו רואים כאשר אנחנו ניגשים אל המחשב. יש כאלה שאצלם דף הבית מכוון על אתר ספורט ואחרים שדף הבית שלהם הוא דווקא אתר חדשות וכו'. באמצעות האתרים שמניתי קודם לכן,

תוכלו לאגד את כל הרצונות שלכם לתך דף אחד. מי שעד עכשיו הסתפק בדף בית של למשל אתר ספורט יקבל עכשיו דף בית עם חמישה אתרי ספורט הרחוקים ממנו מרחק קליק אחד על העכבר וכו'.

אתר הבית שלנו צריך להיות הדבר בכי נוח לשימוש עבורנו וככזה אין ספק שעדיף לנו להשתמש באתר בית שבעזרת לחיצה אחת על קליק יכול לפתוח לנו כל אתר שרק נרצה. בשורה התחתונה, המטרה שלכם היא לחסוך את זמן החיפוש וההקלדה. באמצעות הפיכת דף הבית לאתרים כמו לינק פור יו וקפה תוכלו לחסוך זמן יקר.

באתר הבית לינקיאדה החלטנו להביא לכם הגולשים את הכלים והלינקים האיכותיים ביותר. ניתן בליניקאדה ליצור דף בית מותאם אישית לכל חבר הרשום באתר, בו הוא יוכל לקבוע את העזרים והתכנים המתאימים לא בדף.

בלינקיאדה ניתן להוסיף לינקים שאתם הכי אוהבים ולעשות רשימה של האתרים אותם אתם רוצים בנגישות גבוהה. רשימת האפליקציות עוד ארוכה אז הדבר היחיד שיש לנו לומר לכם זה תהנו...