שנה צבע:
60% 70% 80% 90% שנה גודל פונט:
לינקיאדה

מזג אויר

לא זמין

לא זמין

אפליקציית מזג אוויר מאפשרת לכל גולש לצפות בתחזית מזג האוויר בכל אזורי הארץ- מהצפון ועד אילת. כמו כן, האפליקציה מאפשרת לצפות בתחזית מזג אוויר בעולם – על פי ערים מרכזיות כגון: ניו-יורק, לונדון, פריז, אנטליה, רודוס ועוד. תחזית מזג האוויר הינה לארבעה ימים קדימה והינה על פי מתן המעלות בצלזיוס.

תחזית מזג אוויר בארץ ובעולם - יתרון לכולם

מי מאתנו אינו עוקב אחרי תחזית מזג האוויר בכל יום? תחזית מזג האוויר בארץ ובעולם הינה יתרון לכולם. לא משנה אם זהו יום רגיל בו אנו יוצאים לעבודה, מסיעים את הילדים לגן/בית ספר/חוגים, מתכננים יציאה עם חברים או אם זהו יום מיוחד לאירוע חגיגי תחת כיפת השמיים או תכנון של טיול בארץ או ליעד מסוים ברחבי העולם – בכל אחד מן המקרים אנו זקוקים לתחזית מזג האוויר בכדי לתכנן בתבונה את אשר נלבש באותו יום או את אשר נארוז במזוודה.

כלי לחיזוי מזג האוויר בארץ ובעולם הינו כלי חשוב ואפקטיבי מעבר לעזרה בבחירת הבגדים אשר נלבש או נארוז לטיול. תחזית מזג האוויר עוזרת לנו לדעת מראש מה צפוי לנו בימים הקרובים : האם יהיה יום חמים ונעים? האם צפוי גשם? האם יהיו רוחות? ועוד. מידע זה תורם מאוד במצבים בו מזג האוויר משפיע על מהלך האירועים אשר תוכננו לתאריך מסוים כגון אירועים שונים, תחרויות ספורט ועוד – ומאפשר התארגנות מחודשת על פי הצורך.

התעדכנו בתחזית מזג האוויר הצפויה באזורכם לימים הקרובים והתארגנו בהתאם.