שנה צבע:
60% 70% 80% 90% שנה גודל פונט:
לינקיאדה

כלכלה וממון

כלכלה הינה תחום במדעי החברה העוסק בקשר בין מאפייני האנושות והחוקים החברתיים לבין הרצון להשגת אמצעים חומריים. יחד עם זאת, עיקר התעסקות הכלכלנים נוגעת בתחומים הפיננסים כגון : בנקים, כרטיסי אשראי,

מיסים ותשלומים שונים, מטבע חוץ, נדל"ן, שוק ההון והשקעות שונות.
בעמוד הכלכלה של אתר לינקיאדה תוכלו למצוא מגוון קישורים שימושיים לכל אתרים חדשות הכלכלה החשובים מן הארץ ומהעולם כגון: גלובוס, מעריב, ידיעות אחרונות, דה מרקר, BBC, ועוד. בנוסף תוכלו למצוא קישורים שימושיים נוספים לאתר הבית של הבנקים בישראל, חברות האשראי השונות וקישורים לאתרי ממשלה שונים לאפשרות יעילה ונוחה של תשלום אונליין לחשבונות כגון: חשמל, מים, ארנונה, בזק וכדומה.

חשיבות הכלכלה בחיינו

חשיבות הכלכלה בחיינו משתמעת מן הניסוח להגדרה המודרנית של המונח 'כלכלה' לפיו- כלכלה הינה חקר השימוש במשאבים המצויים ובעת מחסור בהם שימוש במשאבים חלופיים. למעשה כל אדם בעולם המודרני עושה שימוש במשאבים כלכלים למען התקיימותו ורווחת החיים שלו- אנו עובדים על מנת להרוויח כסף למחייתנו אשר באמצעותו אנו רוכשים אמצעים חומריים שונים החל מדברים בסיסיים כדוגמא- בית, מזון וביגוד ועד אמצעים שונים כדוגמא- מוצרי אלקטרוניקה, חופשות ועוד.

בשל התקיימות בעולם המבוסס על שימוש באמצעים חומריים – קיימת סקרנות והתעניינות טבעית של האדם בחוקי הכלכלה השונים והתרחשות האירועים הקשורים לתחום זה.

על כן, התעדכנות בחדשות כלכלה מגוונות בין אם על מחירי הירקות או הדלק או בין אם מחירי הנדל"ן, שערי מטבע ועוד הינם שימושיים לכל אדם על מנת הבנת התנהלות העולם הכלכלי סביבנו והתאמת רווחת החיים לאמצעים העומדים לרשותנו.