שנה צבע:
60% 70% 80% 90% שנה גודל פונט:
לינקיאדה

דף בית-אינדקס, למה צריך?

דף בית הוא אחד הדברים הראשונים איתם אנחנו פותחים את היום. לכל מאיתנו יש דף בית שונה. יש כאלו שדף הבית שלהם הוא אתר ספורט ואחרים שדווקא אתר כלכלי הוא מה שהם רוצים לראות כאשר הם מתעוררים בבוקר.

דף הבית או האינדקס שלכם לא חייב להסתכם באתר אחד. באמצעות דף הבית שיהיה בנוי מאינדקסים ואייקונים של עשרות אתרים ושירותים תהיו רחוקים מרחק קליק אחד מכל מידע אפשרי. למה להסתפק באתר ספורט אחד כשאפשר לקבל חמישה אתרים שונים? אותו כנ"ל בדיוק גם לגבי אתרים אחרים.

אנדקס אתרים שיהיה דף הבית שלכם יחסוך לכם זמן יקר של הקלדות וחיפושים. בואו ניקח דוגמה מהחיים, דף הבית שלכם הוא אתר חדשות ידוע, אתמול בלילה היה משחק כדורסל חשוב בהשתתפות השחקן הישראלי עומרי כספי ואתם מתים לדעת מה הייתה תוצאת הסיום.

בדף הבית הרגיל שלכם תצטרכו לחפש את אתר הספורט ואז לחפש את התוצאה, בעוד שבדף בית הכולל לינקים לאתרים כל שתצטרכו לעשות זה ללחוץ על אתר הספורט המועדף עליכם ומשם קצרה הדרך למידע המבוקש. אין ספק שזה נשמע קל ופשוט מידיי אולם זאת המציאות.

בצורה כזאת לא תצטרכו יותר לבזבז זמן מיותר על הקלדת שם האתר או חיפושו בגוגל אלא כל האפשרויות יהיו פרושות כמרבד על המסך שלכם. חברת תעופה אחת שהורידה זית אחד מארוחת הצהריים המוגשת במטוס הצליחה לחסוך 50,000 אלף דולר בשנה.

תדמיינו כמה זמן תצליחו לחסוך בזכות לחיצה אחת על האייקון באינדקס במקום חיפוש ממושך או הקלדת כתובת האתר בשורת החיפוש. דף הבית כשמו כן הוא, הבית שלכם, למה להסתפק רק בחלק מהדברים שהבית שלכם יכול לספק לכם? בצורה כזאת של דף בית במכיל קישורים ולינקים לכל האתרים תגדילו את אפשרויות החיפוש ותקטינו את הזמן שהקדשתם לכך.