שנה צבע:
60% 70% 80% 90% שנה גודל פונט:
לינקיאדה

אינטרנט ומשחקים

רשת האינטרנט מהווה כיום כלי מהותי וחשוב במגוון נושאים ותחומי החיים – בין אם ברצוננו לחפש מידע, להכיר אנשים, להתעדכן בחדשות, להאזין למוסיקה, להעביר את הזמן במשחקים אונליין ועוד.

קישורי האינטרנט והמשחקים המובילים

קהילות והכרויות
עם התפתחות האינטרנט ככלי תקשורת בין אישי התפתחה תופעת ההיכרויות אונליין. יותר ויותר אנשים בכל הגילאים יוצרים קשרים חדשים שונים דרך אתרי קהילות בעלי מכנה משותף או אתרי הכרויות שונים.

טלוויזיה ומוסיקה
ההתקדמות האדירה של האינטרנט בשנים האחרונות הובילה לכך שגם ערוצי הטלוויזיה המובילים הקימו אתרי אינטרנט הכוללים מידע וכלים שונים על שירותיהם. לדוגמא- ערוץ 2 הקים את אתר מאקו הידוע בו ניתן להתעדכן בחדשות הערוץ, תקצירים ואפשרות צפייה בתוכניות שונות המשודרות בערוץ ועוד. בנוסף לכך, קיימים אתרים המעניקים שירותי מוסיקה שונים כגון האזנה למוסיקה אהובה, הורדת קבצי מוסיקה וחיפוש מילות שירים.

משחקים
תופעה מאוד נפוצה ואהודה באינטרנט הינה אתרים המאפשרים גישה למשחקים רבים אונליין כמו גם אתרים המאפשרים הורדת משחקים שונים למחשב האישי. תופעה נפוצה זו אינה בקרב הילדים בלבד! קיימים באינטרנט מגוון משחקים לכל הגילאים ובמגוון תחומים כגון- משחקי חשיבה, משחקי קלפים ואפילו גרסאות וירטואליות למשחקים הקלאסיים כגון שש-בש וטאקי.

בעמוד 'אינטרנט ומשחקים' של אתר לינקיאדה ריכזנו בשבילכם את הקישורים לאתרים המובילים בתחומים – קהילות והכרויות, טלוויזיה ומוסיקה, פורטלים שונים ומשחקים– למען גישה ישירה ונוחה של הגולשים.